All Florida Rugby Matches

2:00 pm
Men's College - NSCRO

UM Men v Eckerd College Men

22 - 21
Men's College - NSCRO

FGCU Men v Ave Maria

2:00 pm
Women's College Division 2

UM Women v Eckerd College Women

39 - 7
Men's College - NSCRO

UM Men v FGCU Men

9 - 35
Men's College - NSCRO

Ave Maria v Eckerd College Men

2:00 pm
Women's College Division 2

UM Women v FGCU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

Eckerd College Women v FIU Women

2:00 pm
Men's College - NSCRO

Eckerd College Men v FGCU Men

2:00 pm
Men's College - NSCRO

Ave Maria v UM Men

2:00 pm
Women's College Division 2

FAU Women v UM Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FGCU Women v Eckerd College Women

2:00 pm
Women's College Division 2

Eckerd College Women v FAU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FIU Women v FGCU Women

2:00 pm
Men's Division 2

Jacksonville Rugby v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Division 2

Fort Lauderdale Rugby v Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Tridents v Miami Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Boca Raton Buccaneers v Naples Hammerheads

2:00 pm
Women's Division 2

Jacksonville Sinners v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Women's Division 2

Fort Miami Rugby v Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Jacksonville Rugby vs Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Orange Cup

Fort Lauderdale Rugby vs Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Tridents vs Miami Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Boca Raton Buccaneers vs Naples Hammerheads

2:00 pm
Men's Division 2

Jacksonville Rugby v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Division 2

Orlando Rugby v Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Naples Hammerheads v Miami Tridents

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Rugby v Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Division 2

Fort Lauderdale Rugby v Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Division 3

Gainesville Hogs v Sarasota Rugby

2:00 pm
Women's Division 2

Orlando Rugby v Jacksonville Sinners

2:00 pm
Women's Division 2

Indian River Raptors v Fort Miami Rugby

2:00 pm
Women's College Division 1

UCF Women v USF Women

2:00 pm
Women's College Division 1

FSU Women v UF Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FAU Women v FIU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FGCU Women v UM Women

2:00 pm
Men's Orange Cup

Orlando Rugby vs Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Naples Hammerheads vs Miami Tridents

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Rugby vs Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Orange Cup

Fort Lauderdale Rugby vs Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Division 2

Tampa Bay Krewe v Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Jacksonville Rugby v Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Okapi Wanderers v Naples Hammerheads

2:00 pm
Men's Division 2

Boca Raton Buccaneers v Miami Rugby

2:00 pm
Men's Division 3

Bay Area Pelicans v Brevard Old Red Eye

2:00 pm
Men's Division 3

Indian River Raptors v Gainesville Hogs

2:00 pm
Women's Division 2

Tampa Bay Krewe v Orlando Rugby

2:00 pm
Women's Division 2

Jacksonville Sinners v Indian River Raptors

2:00 pm
Women's College Division 1

UCF Women v FSU Women

2:00 pm
Women's College Division 1

USF Women v UF Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FAU Women v Eckerd College Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FGCU Women v FIU Women

2:00 pm
Men's Orange Cup

Tampa Bay Krewe vs Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Jacksonville Rugby vs Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Okapi Wanderers vs Naples Hammerheads

2:00 pm
Men's Orange Cup

Boca Raton Buccaneers vs Miami Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Rugby v Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Fort Lauderdale Rugby v Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Naples Hammerheads v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Tridents v Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Division 3

Palm Beach Panthers v Sarasota Rugby

2:00 pm
Men's Division 3

Gainesville Hogs v Daytona Beach Coconuts

2:00 pm
Men's Division 3

Brevard Old Red Eye v Indian River Raptors

2:00 pm
Women's Division 2

Orlando Rugby v Indian River Raptors

2:00 pm
Women's Division 2

Fort Miami Rugby v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Women's College Division 1

UF Women v UCF Women

2:00 pm
Women's College Division 1

FSU Women v USF Women

2:00 pm
Women's College Division 2

UM Women v FAU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FIU Women v Eckerd College Women

2:00 pm
Men's College - NSCRO

UM Men v Ave Maria

2:00 pm
Men's College - NSCRO

FGCU Men v Eckerd College Men

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Rugby vs Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Fort Lauderdale Rugby vs Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Naples Hammerheads vs Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Tridents vs Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Division 2

Boca Raton Buccaneers v Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Rugby v Miami Tridents

2:00 pm
Men's Division 2

Orlando Rugby v Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Division 2

Tampa Bay Krewe v Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Division 3

Sarasota Rugby v Brevard Old Red Eye

2:00 pm
Men's Division 3

Daytona Beach Coconuts v Bay Area Pelicans

2:00 pm
Men's Division 3

Gainesville Hogs v Palm Beach Panthers

2:00 pm
Women's Division 2

Tampa Bay Krewe v Jacksonville Sinners

2:00 pm
Women's Division 2

Fort Miami Rugby v Indian River Raptors

2:00 pm
Women's College Division 2

UM Women v FIU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

Eckerd College Women v FGCU Women

2:00 pm
Men's College - NSCRO

Ave Maria v FGCU Men

2:00 pm
Men's Orange Cup

Boca Raton Buccaneers vs Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Rugby vs Miami Tridents

2:00 pm
Men's Orange Cup

Orlando Rugby vs Okapi Wanderers

2:00 pm
Men's Orange Cup

Tampa Bay Krewe vs Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Okapi Wanderers v Miami Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Jacksonville Rugby v Miami Tridents

2:00 pm
Men's Division 2

Tampa Bay Krewe v Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Division 2

Orlando Rugby v Naples Hammerheads

2:00 pm
Men's Division 3

Indian River Raptors v Bay Area Pelicans

2:00 pm
Men's Division 3

Palm Beach Panthers v Brevard Old Red Eye

2:00 pm
Women's Division 2

Tampa Bay Krewe v Indian River Raptors

2:00 pm
Women's Division 2

Jacksonville Sinners v Orlando Rugby

2:00 pm
Women's College Division 1

USF Women v UCF Women

2:00 pm
Women's College Division 1

UF Women v FSU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FAU Women v FGCU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

Eckerd College Women v UM Women

2:00 pm
Men's College - NSCRO

Eckerd College Men v Ave Maria

2:00 pm
Men's College - NSCRO

FGCU Men v UM Men

2:00 pm
Men's Orange Cup

Okapi Wanderers vs Miami Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Jacksonville Rugby vs Miami Tridents

2:00 pm
Men's Orange Cup

Tampa Bay Krewe vs Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Orange Cup

Orlando Rugby vs Naples Hammerheads

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Tridents v Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Division 2

Okapi Wanderers v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Division 2

Naples Hammerheads v Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Division 3

Sarasota Rugby v Daytona Beach Coconuts

2:00 pm
Men's Division 3

Bay Area Pelicans v Gainesville Hogs

2:00 pm
Women's Division 2

Fort Miami Rugby v Jacksonville Sinners

2:00 pm
Women's College Division 1

FSU Women v UCF Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FIU Women v UM Women

2:00 pm
Men's College - NSCRO

Eckerd College Men v UM Men

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Tridents vs Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Orange Cup

Okapi Wanderers vs Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Orange Cup

Naples Hammerheads vs Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Boca Raton Buccaneers v Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Tridents v Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Tampa Bay Krewe v Miami Rugby

2:00 pm
Men's Division 3

Daytona Beach Coconuts v Palm Beach Panthers

2:00 pm
Men's Division 3

Indian River Raptors v Sarasota Rugby

2:00 pm
Women's Division 2

Indian River Raptors v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Women's Division 2

Orlando Rugby v Fort Miami Rugby

2:00 pm
Women's College Division 1

UF Women v USF Women

2:00 pm
Men's Orange Cup

Boca Raton Buccaneers vs Jacksonville Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Tridents vs Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Tampa Bay Krewe vs Miami Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Okapi Wanderers v Miami Tridents

2:00 pm
Men's Division 2

Miami Rugby v Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Naples Hammerheads v Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Division 2

Orlando Rugby v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Division 3

Palm Beach Panthers v Indian River Raptors

2:00 pm
Men's Division 3

Brevard Old Red Eye v Daytona Beach Coconuts

2:00 pm
Men's Division 3

Sarasota Rugby v Bay Area Pelicans

2:00 pm
Women's Division 2

Orlando Rugby v Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Women's College Division 2

FGCU Women v FAU Women

2:00 pm
Men's Orange Cup

Okapi Wanderers vs Miami Tridents

2:00 pm
Men's Orange Cup

Miami Rugby vs Fort Lauderdale Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Naples Hammerheads vs Boca Raton Buccaneers

2:00 pm
Men's Orange Cup

Orlando Rugby vs Tampa Bay Krewe

2:00 pm
Men's Division 2

Jacksonville Rugby v Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Division 2

Fort Lauderdale Rugby v Naples Hammerheads

2:00 pm
Men's Division 3

Daytona Beach Coconuts v Indian River Raptors

2:00 pm
Men's Division 3

Bay Area Pelicans v Palm Beach Panthers

2:00 pm
Men's Division 3

Brevard Old Red Eye v Gainesville Hogs

2:00 pm
Women's Division 2

Jacksonville Sinners v Fort Miami Rugby

2:00 pm
Women's Division 2

Indian River Raptors v Orlando Rugby

2:00 pm
Women's College Division 1

UCF Women v UF Women

2:00 pm
Women's College Division 1

USF Women v FSU Women

2:00 pm
Women's College Division 2

FIU Women v FAU Women

2:00 pm
Men's Orange Cup

Jacksonville Rugby vs Orlando Rugby

2:00 pm
Men's Orange Cup

Fort Lauderdale Rugby vs Naples Hammerheads

2:00 pm
Women's Division 2

Tampa Bay Krewe v Fort Miami Rugby

2:00 pm
Women's Division 2

Indian River Raptors v Jacksonville Sinners